KONST / Litografier / Färglitografi 12837182
nr 1283 7182
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 91/100. Motivet: 73x53 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:28:54
21 okt
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström